Informacja


 • NAJBARDZIEJ REALISTYCZNY EFEKT PŁOMIENIA W 3D  SUPER ŁATWE STEROWANIE PILOTEM

 • promocja_dostawa_gratis2.jpg

   

  BEZPŁATNA WYSYŁKA NA TERENIE:

   

  Gdańska, Torunia, Wałbrzycha,

  Włocławka, Zabrza,

  Kołobrzegu, Krosna, Legnicy,

  Płocka, Siedlec, Elbląga,

  Lublina, Szczecina, Łomży,

  Gdyni, Tarnobrzegu, Zamościa,

  Sosnowca, Leszna, Radomia,

  Słupska, Kielc, Chełma,

  Częstochowy, Koszalina


  oraz wielu innych miast i ich okolic.

  1106.jpg?time=1529934232717

  Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu: 733-222-392,
  lub 504-924-921

Znaleźliśmy innowacyjne rozwiązanie, które ma bardzo duży wpływ na oszczędzanie energii, a któż z nas nie lubi trochę zaoszczędzić?
W naszej ofercie sklepu znajdą Państwo wentylatory, które mają bardzo duży wpływ na utrzymanie ciepła w pomieszczeniu, które wytwarzają nasze kominki elektryczne.
Prawie każdy nasz Klient decydując się na zakup kominka elektrycznego nie myśli tylko o efekcie wizualnym, ale i także o dogrzewaniu pomieszczenia, w którym będzie się on znajdował. Pojawiają się wtedy wątpliwości wiążące się z kosztami jak i również dotyczące izolacji pomieszczenia, tak aby ciepło wytwarzane przez kominek nie uciekało.
Warto wtedy zastanowić się nad dodatkowym zakupem w postaci WENTYLATORA.

                                                     

Co ma wentylator do kominka elektrycznego?

Wentylator przeważnie kojarzony jest tylko z okresem letnim i spełnia funkcję tylko i wyłącznie ochłodzenia powietrza- nic bardziej mylnego. Wentylator może być także wykorzystywany w zimie! Pozwala to zaoszczędzić na ogrzewaniu jak i również poprawia temperaturę ciepła w pomieszczeniu.
Wedle prawa fizyki ogrzewane powietrze poprzez kominek elektryczny zbiera się tak naprawdę pod sufitem, czyli w miejscu w jakim go nie czujemy. Przez to każdy z nas w dalszym ciągu dogrzewa pomieszczenie czy zwiększa temperaturę grzania na kominku.
Tutaj wprowadzamy innowacyjne rozwiązanie w postaci montażu wentylatora, który tak naprawdę uruchamiamy raz na parę godzin. W momencie włączenia wymiesza on całe powietrze, wyrówna temperaturę w pionie jak i również rozprowadzi po sąsiednich pomieszczeniach.

Wentylator sufitowy sprawia, że zimą temperatura w pomieszczeniu rośnie poprzez spychanie ciepłego powietrza, które dzięki kominkowi zbiera się przy suficie ku dołowi.
Dzięki zawróceniu bezużytecznie nagrzanego powietrza spod sufitu do poziomu podłogi możliwe staje się zaoszczędzenie dużej ilości energii – najcieplej jest w okolicy stóp, i odczuwamy, że w pomieszczeniu jest dla nas wystarczająco ciepło w temperaturze o 2°C niższej, niż kiedy nie korzystamy z wentylatora.

Co zyskujemy?

 • w zależności od lokalnych warunków klimatycznych i mieszkaniowych zaoszczędzamy na ogrzewaniu od 10 aż do 35%.

 • dzięki właściwemu rozkładowi temperatur w pomieszczeniach panuje komfort cieplny.

 • używanie wentylatora (dzięki wywołanemu przez niego ruchowi powietrza, a co za tym idzie zmniejszeniu wilgotności o ponad 20%) pomaga zapobiegać tworzeniu się grzybów i pleśni na ścianach, a także kondensacji pary wodnej na szybach okien.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wentylatorów:
Wentylatory do kominków