Informacja

 • Kominek elektryczny LED

 • NAJBARDZIEJ REALISTYCZNY EFEKT PŁOMIENIA W 3D  SUPER ŁATWE STEROWANIE PILOTEM

 • promocja_dostawa_gratis2.jpg

   

  BEZPŁATNA WYSYŁKA NA TERENIE:

   

  Gdańska, Torunia, Wałbrzycha,

  Włocławka, Zabrza,

  Kołobrzegu, Krosna, Legnicy,

  Płocka, Siedlec, Elbląga,

  Lublina, Szczecina, Łomży,

  Gdyni, Tarnobrzegu, Zamościa,

  Sosnowca, Leszna, Radomia,

  Słupska, Kielc, Chełma,

  Częstochowy, Koszalina


  oraz wielu innych miast i ich okolic.

  1106.jpg?time=1529934232717

  Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu: 733-222-392,
  lub 504-924-921

Producentem oferowanych przez nas kominków elektrycznych jest Classic Flame. To światowy lider w projektowaniu i produkcji najnowocześniejszych kominków elektrycznych.

Jako pierwsi stworzyli realistyczny wkład kominkowy oparty na technologii LED, z paleniskiem tak realistycznym że przypomina żywy ogień.
Zaprojektowali obudowę kominka z najwyższej jakości drewna i ręcznie rzeźbionych wzorów.
To właśnie dlatego ClassicFlame uważany jest za najlepszego producenta w przemyśle kominków elektrycznych.

Marka Classic Flame należy do amerykańskiej firmy Twin-Star International założonej w 1996 roku.
Twin-Star jest renomowanym i wielokrotnie nagradzanym producentem kominków elektrycznych oraz produktów wyposażenia wnętrz. W swoich projektach wykorzystuje styl klasyczny i nowoczesny, dzięki czemu oferuje najbardziej kompleksową i zróżnicowaną linię produktów.  

 • Realistyczny, wielobarwny płomień,

 • Bezpieczeństwo, nie emitujące dwutlenku węgla, wykonane z materiałów najwyższej jakości,

 • Ręcznie zdobione elementy dopełniające ich unikalności,

 • Łatwe w użytkowaniu, nowoczesne i ekologiczne diody LED,

 • Gwarancja 24 miesiące,

 • Bardzo niski pobór mocy- 11,2W,

 • 125 stopni regulacji płomienia pilotem,

 • Szeroki wybór wielkości wkładu: 23',26', 28', 33',

 • Kontrola pilotem intensywności płomienia oraz ogrzewania (termowentylator)

 • Podświetlona polana

    

*Nasze kominki elektryczne dostępne są w odcieniach: dębu, espresso,wiśni, orzecha, kości słoniowej, bieli, wenge, oraz kamienne.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą  elektrycznych kominków LEDWybór 5 unikalnych, w pełni konfigurowalnych opcji efektu płomienia:


1. Klasyczny płomień SpectraFire
2. Bursztyn z błękitnymi akcentami
3. Bursztyn z czerwonymi i błękitnymi akcentami
4. Bursztyn
5. Błękit
6. Automatyczna zmiana między efektami

Diody LED, które wykorzystujemy do zasilania naszego efektu płomienia, zużywają jedynie 11,2 watów energii elektrycznej i mają żywotność ponad 75.000 godzin, w porównaniu do zwykłych żarówek, które wykorzystują 120 watów i muszą być wymieniane co 2000 godzin. Innymi słowy - żywotność diody LED to około 8,5 lat, zaś żarówki standardowej tylko 83 dni.

W kominkach elektrycznych nie jest potrzebny opał. Kominki na drewno opałowe brudzą. Co więcej magazynowanie drewna wewnątrz domu lub mieszkania jest trudne i kłopotliwe.

Jeśli drewno przechowywane jest na zewnątrz, zawsze istnieje ryzyko namoknięcia skutkującego gorszymi właściwościami spalania. Nie musisz się też martwić o wystarczającą ilość drewna, zamiast tego spędzić wolny czas przed Twoim kominkiem elektrycznym.    
dzięki czemu:
- do pomieszczenia nie dostanie się wilgoć, a co za tym idzie pleśń
- nie przyczynia się do tzw "ciągu wentylacyjnego" czyli nie zaburza naturalnej wentylacji w pomieszczeniu

Od struktur "oddychają", jakość powietrza w pomieszczeniach może być również zagrożona przedostaniem się powietrza z zewnątrz do przestrzeni.
W przeciwieństwie do kominków gazowych i na drewno, kominki elektryczne ClassicFlame nie emitują tlenku oraz dwutlenku węgla, dwutlenku azotu, metanu, formaldehydem lub pary wodnej, co oznacza zerowy poziom emisji. Kominki elektryczne nie zanieczyszczają wnętrz oraz środowiska.

Zanieczyszczenia powietrza to jeden z głównych problemów cywilizacyjnych na całym świecie. Zwykły kominek gazowy produkuje ponad 2100 kilogramów dwutlenku węgla rocznie. Korzystając z kominków elektrycznych jesteśmy przyjaźni środowisku.

Z kominków elektrycznych ClassicFlame można korzystać cały rok. Wiosną i latem można cieszyć się jego urokiem nie uruchamiając funkcji grzania,
zaś jesienią i zimą można się zrelaksować i ogrzać pomieszczenie. W zwykłych kominkach, czy kominkach na gaz niestety tego nie znajdziesz.


Grzanie w kominku elektrycznym jest łatwe i oszczędne. Ciepłe i czyste powietrze zostaje w pomieszczeniu bez zbędnych wentylacji i wpuszczaniu z ciągu kominowego zimnego powietrza. System regulacji temperatury sprawia, że można szybko i precyzyjnie dogrzać każde pomieszczenie w którym się znajduje.


Przedni panel w naszych kominkach się nie nagrzewa. Brak łatwopalnych i niebezpiecznych zapalników czy też gazów, jak i żywego ognia, zapewnia nam gwarancje bezpieczeństwa. Nie trzeba martwić się czy dziecko nie poparzy sobie rąk przy dotknięciu panelu przedniego, czy też bać się dorzucania kawałków drewna do ognia (w zwykłych kominkach)Nie musisz martwić się o zapas, składowanie, rąbanie i układanie drewna. Nie trzeba ciągle dokładać kawałków do kominka. Oszczędzasz na tym pieniądze, jak i zdrowie!