kominek elektryczny Beverly  biały portalowy kominek elektryczny Beverly  biały portalowy

Największy z naszych kominków! Kominek Beverly zachwyca swoim wyglądem

More
Wkład elektryczny LED 60 bez funkcji grzania, kominek modułowy  Wkład elektryczny LED 60 bez funkcji grzania, kominek modułowy

Wkład LED 60 bez funkcji grzania, to TY wybierasz jaką szerokość chcesz uzyskać

More
Kominek elektryczny Simple beton, kominek z obudową Kominek elektryczny Simple beton, kominek z obudową

Dodaj swojemu wnętrzu niesamowitego wyglądu i klimatu z kominkiem Simple

More
Kominek elektryczny Superb, kominek trójwymiarowy LED Kominek elektryczny Superb, kominek trójwymiarowy LED

Kominek elektryczny Superb - idealny do każdego mieszkania, domu czy biura

More
Kominek elektryczny LED Smart, kominek z obudową Kominek elektryczny  LED Smart, kominek z obudową

Rozjaśniaj swoje wnętrze z kominkiem elektrycznym Smart

More
Kominek elektryczny Royal 65,  panoramiczny kominek do zabudowy Kominek elektryczny Royal 65,  panoramiczny kominek do zabudowy

Dodaj swojemu wnętrzu szyku i elegancji z kominkiem Royal

More
Dostawa
Super sprzedawca

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

                     transparent-dark-transparent-flame.png

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się dystrybucją, oraz sprzedażą kominków elektrycznych LED jak i również biokominków.
Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości,
wykonane z ogromną starannością, tak aby spełniły wszystkie potrzeby najbardziej wymagających Klientów.
Płomień w naszych kominkach elektrycznych LED jest najlepszym, najładniejszym i najbardziej realistycznym efektem płomienia na rynku. Wyróżnia się on bardzo wyrazistym płomieniem, który przechodzi przez polana i wygląda jak żywy ogień. Wszystkie nasze modele kominków elektrycznych LED mają różne dodatkowe funkcje.

Najbardziej popularną kategorią w naszym sklepie są
Kominki elektryczne LED 3D do zabudowy
.
Znajdują się w niej kominki, które można zarówno powiesić na ścianie, ale i też całkowicie zabudować. Takie kominki elektryczne są idealnym rozwiązaniem dla małych mieszkań, w których brakuje miejsca na kolejny stojący mebel. Wieszamy kominek na ścianie, lub montujemy go we wnękę i cieszymy się z jego niesamowitego efektu! Kominki do zabudowy nie tylko posiadają piękny realistyczny płomień LED, ale i także funkcję grzania. Możemy w dowolnym momencie dogrzać pomieszczenie.
Niektóre modele posiadają także wymienne paleniska w zestawie. Można w dowolnym momencie wymienić wnętrze kominka na polana, kryształki lub kamienie.

Bestsellery w tej kategorii:
- Kominek elektryczny LED Majestic
- Kominek elektryczny LED Royal
- Kominek elektryczny LED Unique

W naszej ofercie znajdują się także kominki elektryczne LED 3D z obudową.
Te modele kominków są to kominki z obudową meblową stojącą. Posiadamy wiele modeli, wielkości i kolorów do wyboru, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Każda obudowa posiada dopasowany do swoich rozmiarów wkład elektryczny z bardzo wydajnym grzaniem i płomieniem LED 3D.
Do większości obudów, które posiadamy można dobrać sobie narożnik, po jego zamocowaniu uzyskamy
kominek elektryczny LED narożny. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które mają pusty kąt w swoim domu. W dowolnej chwili oczywiście narożnik można zdemontować, tak aby kominek był w dalszym ciągu prosty.

Bestsellery w tej kategorii:
- Kominek elektryczny VIGO (kolor obudowy do wyboru)
- Kominek elektryczny LED Riviera (kolor obudowy do wyboru)

Posiadamy także w naszym asortymencie niezwykłe
kominki elektryczne LED kamienne.
Są to kominki w specjalnej obudowie wykonanej z forniru kamiennego, który wygląda jak prawdziwy kamień. Każdy z kominków w swojej obudowie posiada dodatkowe zdobienia, unikalne elementy - tak aby każdy z nich był wyjątkowy. 

Bestsellery w tej kategorii:
- Kominek elektryczny LED Genius
- Kominek elektryczny LED General
- Kominek elektryczny LED Rocky

Kominki elektryczne LED ścienne, są to klasyczne kominki elektryczne LED, które można tylko i wyłącznie powiesić na ścianie. W tej kategorii znajdą Państwo bardzo dużo modeli w różnych rozmiarach i kolorach. Niektóre z modeli wyróżniają się także nowoczesnym wyglądem dzięki specjalnej zaokrąglonej szybie, która optycznie powiększa płomień. Wszystkimi funkcjami kominków można sterować zdalnie dzięki pilotowi, który jest w zestawie.

Bestsellery w tej kategorii:
- Kominek elektryczny LED Malibu
- Kominek elektryczny LED Albion
- Kominek elektryczny LED Modena


Ostatnio bardzo popularne stały się modele kominków elektrycznych LED bez funkcji grzania. Są to kominki elektryczne, które posiadają tylko efekt wizualny (sam płomień LED z możliwością regulacji na wiele sposobów) bez grzania. Dzięki temu, że kominki LED nie posiadają efektu grzania są atrakcyjniejsze cenowo. Kominki te można powiesić na ścianie, lub zabudować wedle uznania. Posiadamy wiele modeli w różnych rozmiarach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Bestsellery w tej kategorii:
- Kominek elektryczny LED PRIDE
- Kominek elektryczny LED ALBION NH
- Wkład elektryczny LED NH


Dla koneserów prawdziwego ognia tez coś znajdziemy! Posiadamy dość sporą ofertę biokominków. Znajdą Państwo u nas biokominki ścienne, biokominki stojące z obudową meblową, ale i nawet wkłady biokominków do zabudowy, czy po prostu same palniki. Szeroki wybór kolorów obudów i rozmiarów w biokominkach wyróżnia nasz sklep.

Bestsellery w tej kategorii:
- Biokominek BODO
- Biokominek Stellar
- Biokominek Bio RivieraWe wszystkich naszych kominkach elektrycznych LED jest wiele funkcji dodatkowych.

Każdy z kominków posiada możliwość zmiany koloru płomienia, jego jasności, ale i nawet prędkości. Dodatkowo większość modeli posiada efekt grzania z możliwością ustawienia dowolnej temperatury i poziom mocy grzania (niska, lub wysoka)
Płomień LED nie jest zintegrowany z grzaniem, więc w każdej chwili używać samego efektu wizualnego, a w dowolnym momencie dołączyć efekt grzania.
Niektóre z naszych modeli kominków posiadają dodatkowe podświetlenie boczna i tworzą piękną łunę za kominkiem. Modele typu Majestic, Royal, Imperial czy Superb mają w zestawie dodatkowe paleniska: polana, kryształki i kamienie. W dowolnym momencie można urozmaicić i wymienić wnętrze swojego kominka.

Przy każdym zakupie kominka elektrycznego dokładamy wszelkiej staranności tak, aby nasz Klient był w 100% zadowolony z obsługi w naszym sklepie. Oferujemy darmową wysyłkę każdej osobie mieszkającej na terenie Polski.

Każdy nasz Klient zawsze ma prawo zwrotu kominka elektrycznego w ciągu 14 dni od daty zakupu. Wychodząc Klientowi naprzeciw zawsze dokonujemy zwrotu na nasz koszt i wzywamy naszych kurierów po odbiór produktu. Każdy kominek elektryczny, wkład elektryczny, kominek ścienny, biokominek posiadają 2 letnią gwarancję. Po skończeniu okresu gwarancji posiadamy serwis pogwarancyjny.

                 transparent-dark-transparent-flame.png

Majesticroyal_1.jpgDiamondSuperBUniquegeneral (3).jpgRockyGenius