kominek elektryczny Beverly  biały portalowy kominek elektryczny Beverly  biały portalowy

Największy z naszych kominków! Kominek Beverly zachwyca swoim wyglądem

More
Wkład elektryczny LED 60 bez funkcji grzania, kominek modułowy  Wkład elektryczny LED 60 bez funkcji grzania, kominek modułowy

Wkład LED 60 bez funkcji grzania, to TY wybierasz jaką szerokość chcesz uzyskać

More
Kominek elektryczny Simple beton, kominek z obudową Kominek elektryczny Simple beton, kominek z obudową

Dodaj swojemu wnętrzu niesamowitego wyglądu i klimatu z kominkiem Simple

More
Kominek elektryczny Superb, kominek trójwymiarowy LED Kominek elektryczny Superb, kominek trójwymiarowy LED

Kominek elektryczny Superb - idealny do każdego mieszkania, domu czy biura

More
Kominek elektryczny LED Smart, kominek z obudową Kominek elektryczny  LED Smart, kominek z obudową

Rozjaśniaj swoje wnętrze z kominkiem elektrycznym Smart

More
Kominek elektryczny Royal 65,  panoramiczny kominek do zabudowy Kominek elektryczny Royal 65,  panoramiczny kominek do zabudowy

Dodaj swojemu wnętrzu szyku i elegancji z kominkiem Royal

More
Dostawa
Super sprzedawca

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się dystrybucją, oraz sprzedażą kominków elektrycznych LED jak i również biokominków.
Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości,
wykonane z ogromną starannością, tak aby spełniły potrzeby najbardziej wymagających Klientów.
Płomień w naszych kominkach elektrycznych LED jest najlepszym, najładniejszym i najbardziej realistycznym efektem płomienia na rynku. Wyróżnia się on bardzo wyrazistym płomieniem, który przechodzi przez polana i wygląda jak żywy ogień. Wszystkie nasze modele kominków elektrycznych LED mają dodatkowe funkcje.

Najbardziej popularną kategorią w naszym sklepie są Kominki elektryczne LED 3D do zabudowy. Znajdują się w niej kominki, które można zarówno powiesić na ścianie, ale i też całkowicie zabudować.
Takie kominki elektryczne są idealnym rozwiązaniem dla małych mieszkań, w których brakuje miejsca na kolejny stojący mebel. Wieszamy kominek na ścianie, lub montujemy go we wnękę i cieszymy się z jego niesamowitego efektu!

W naszej ofercie znajdują się także kominki elektryczne LED 3D z obudową.
Te modele kominków są to kominki z obudową meblową stojącą. Posiadamy wiele modeli, wielkości i kolorów do wyboru, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Każda obudowa posiada dopasowany do swoich rozmiarów wkład elektryczny z bardzo wydajnym grzaniem i płomieniem LED 3D.
Do większości obudów, które posiadamy można dobrać sobie narożnik, po jego zamocowaniu uzyskamy kominek elektryczny LED narożny. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które mają pusty kąt w swoim domu. W dowolnej chwili oczywiście narożnik można zdemontować, tak aby kominek był w dalszym ciągu prosty.

Posiadamy także w naszym asortymencie niezwykłe kominki elektryczne LED kamienne.
Są to kominki w specjalnej obudowie, która imituje prawdziwy kamień. Wykonana jet ona z forniru kamiennego. Niektóre z modeli są dostępne od ręki, a niektóre wykonywane są ręcznie na zamówienie pod Klienta.

Można sobie wybrać kolor obudowy, dobrać do niej kamień w kolorze:

-biały kamień
-pustynny kamień
-beton

Jest to świetny wybór dla osób, które lubią mieć coś innego, coś wyjątkowego w swoim domu!

Kominki elektryczne LED ścienne, są to klasyczne kominki elektryczne LED, które można tylko i wyłącznie powiesić na ścianie. W tej kategorii znajdą Państwo bardzo dużo modeli w różnych rozmiarach. Kolorystyka zależna jest od danego modelu, ale posiadamy kolory takie jak:

-kominek ścienny biały, czarny, lub brąz

Niektóre z modeli wyróżniają się także nowoczesnym wyglądem dzięki specjalnej zaokrąglonej szybie, która optycznie powiększa płomień.
Na prośbę naszych Klientów, do naszej oferty wprowadziliśmy modele kominków elektrycznych LED bez funkcji grzania. Są to kominki, które posiadają tylko efekt wizualny (sam płomień LED z możliwością regulacji na wiele sposobów) bez grzania. Dzięki temu, że kominki LED nie posiadają efektu grzania są atrakcyjniejsze cenowo. Kominki te można powiesić na ścianie, lub zabudować wedle uznania.
Dla koneserów prawdziwego ognia tez coś znajdziemy! Posiadamy dość sporą ofertę biokominków. Znajdą Państwo u nas biokominki ścienne, biokominki stojące z obudową meblową, ale i nawet wkłady biokominków do zabudowy, czy po prostu same palniki. Szeroki wybór kolorów obudów i rozmiarów w biokominkach wyróżnia nasz sklep.
We wszystkich naszych kominkach elektrycznych LED jest wiele funkcji dodatkowych.

Każdy z kominków posiada możliwość zmiany koloru płomienia, jego jasności, ale i nawet prędkości. Dodatkowo większość modeli posiada efekt grzania z możliwością ustawienia dowolnej temperatury i poziom mocy grzania (niska, lub wysoka)
Płomień LED nie jest zintegrowany z grzaniem, więc w każdej chwili używać samego efektu wizualnego, a w dowolnym momencie dołączyć efekt grzania.
Niektóre z naszych modeli kominków posiadają dodatkowe podświetlenie boczna i tworzą piękną łunę za kominkiem. Modele typu Majestic, Royal, Imperial czy Superb mają w zestawie dodatkowe paleniska: polana, kryształki i kamienie. W dowolnym momencie można urozmaicić i wymienić wnętrze swojego kominka.

Przy każdym zakupie kominka elektrycznego dokładamy wszelkiej staranności tak, aby nasz Klient był w 100% zadowolony z obsługi w naszym sklepie. Oferujemy darmową wysyłkę każdej osobie mieszkającej na terenie Polski.

Każdy nasz Klient zawsze ma prawo zwrotu kominka elektrycznego w ciągu 14 dni od daty zakupu. Wychodząc Klientowi naprzeciw zawsze dokonujemy zwrotu na nasz koszt i wzywamy naszych kurierów po odbiór produktu. Każdy kominek elektryczny, wkład elektryczny, kominek ścienny, biokominek posiadają 2 letnią gwarancję. Po skończeniu okresu gwarancji posiadamy serwis pogwarancyjny.