Informacja

 • Kominek elektryczny LED

 • NAJBARDZIEJ REALISTYCZNY EFEKT PŁOMIENIA W 3D  SUPER ŁATWE STEROWANIE PILOTEM

 • promocja_dostawa_gratis2.jpg

   

  BEZPŁATNA WYSYŁKA NA TERENIE:

   

  Gdańska, Torunia, Wałbrzycha,

  Włocławka, Zabrza,

  Kołobrzegu, Krosna, Legnicy,

  Płocka, Siedlec, Elbląga,

  Lublina, Szczecina, Łomży,

  Gdyni, Tarnobrzegu, Zamościa,

  Sosnowca, Leszna, Radomia,

  Słupska, Kielc, Chełma,

  Częstochowy, Koszalina


  oraz wielu innych miast i ich okolic.

  1106.jpg?time=1529934232717

  Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu: 733-222-392,
  lub 504-924-921

Kominki LED 3D do zabudowy Jest 69 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 69 elementów

Nasze wkłady elektryczne są energooszczędne dzięki diodom LED, których użytkowanie przy włączonym efekcie płomienia jest niezauważalne w naszych rachunkach. Każdy wkład elektryczny posiada nowoczesny efekt 3D co powoduje wprowadzenie ciepła
i klimatu w każdym zakątku domu jak i mieszkania.
Wkłady posiadają
wiele funkcji dodatkowych takich jak zmiana koloru płomienia, jasności płomienia i szybkości, co zadowoli każdą wymagającą osobę.
Dodatkową funkcją jest efekt grzania, który nie jest zintegrowany z funkcją płomienia. Można ustawić sobie dowolną temperaturę
od 17 do 27 stopni i niskie bądź wysokie grzanie. Dzięki tej funkcji można sterować wydmuchem i poborem mocy w kominku. Niski poziom grzania delikatniej wydmuchuje powietrze dzięki czemu pobiera mniej energii. Wysoki poziom grzania wydmuchuje mocniej ciepłe powietrza, ale rzez to nagrzeje szybciej pomieszczenie.
Przy chłodnych jesiennych wieczorach, czy przy zimowych mrozach można uruchomić funkcję grzania i ogrzać się przy pięknym kominku elektrycznym LED.
Nasza oferta wyróżnia się bardzo spośród innych, ogromną różnorodnością modeli kominków elektrycznych LED.

Znajdą Państwo u nas wkłady elektryczne LED pod zabudowę takie jak:

1) Tradycyjne wkłady LED pod zabudowę:

-Wkład Aflamo LED 40, Wkład Aflamo 50, Wkład Aflamo LED 60, Wkład Aflamo 70, Wkład Aflamo 80, Wkład Aflamo 90, Wkład Aflamo 100, Wkład Aflamo 130, Wkład Aflamo 60 3D, Wkład Classic Flame 23” 3D, Wkład Classic Flame 26” 3D, Wkład Classic Flame 28” 3D, Wkład Classic Flame 33” 3D.

Wszystkie wkłady posiadają bardzo realistyczny efekt płomienia LED.
Różnica między wkładem zwykłym, a tym z efektem 3D polega na przestrzennym płomieniu przechodzącym przez polana.
Wkłady wyróżniają się tym od innych kominków elektrycznych LED, że są głębsze i występują w wielu rozmiarach, dzięki czemu można je świetnie dopasować do istniejącej już wnęki np. w klasycznym kominku.2) Nowoczesne kominki elektryczne LED ścienne i do zabudowy:

- Seria Majestic:

-Majstic 26”, Majestic 36”, Majestic 45”, Majestic 50”, Majestic 60”, Majestic 65”, Majestic 72”

W naszej ofercie są one dostępne w kolorze czarnym i białym.
Ten model kominka wyróżnia się tym, że cały przedni panel jest szklany, łącznie z ramką.
Kominek elektryczny LED Majestic posiada także dotykowy czuły panel, dzięki któremu można szybko zmienić funkcję nie szukając pilota. Korpus tego modelu ma tylko 14 cm głębokości.
Nadaje on się idealnie do wnęki w ścianie, lub do powieszenia na ścianie, a szeroka gama rozmiarów pozwoli nam na świetne dopasowanie kominka do swojego wnętrza. Dodatkowo w zestawie otrzymują Państwo trzy paleniska: kamienie, kryształy, polana.

W dowolnym momencie można zmienić wnętrze kominka.


- Kominek elektryczny LED Royal:

-Royal 42” , Royal 50”, Royal 60”, Royal 65”, Royal 72”


Seria kominków elektrycznych LED Royal wyróżnia się paleniskiem na całej długości kominka, dzięki cienkiej metalowej ramce. Płomień jest bardzo realistyczny, z dodatkowym podświetleniem paleniska. Ten model posiada bardzo dużą ilość kolorów płomienia. Głębokość jego to tylko 15 cm. Kominek można powiesić na ścianie, lub zabudować. W zestawie posiada on dwa paleniska: kryształki i polana.


- Seria Imperial:

Imperial 36”, imperial 43”, Imperial 50”, Imperial 60, Imperial 72”

Kominek elektryczny LED Imperial, jest jednym z dwóch modeli, które posiadają trójstronne palenisko. Dzięki bocznym szybom palenisko jest bardzo realistyczne i znajduje się na całej szerokości kominka elektrycznego. Ta seria posiada dotykowy panel sterowania i wiele dodatkowych funkcji. Imperial idealnie nadaje się pod zabudowę, ale także można go powiesić na ścianie. Wyróżnia go bardzo jego nowoczesny DESIGN.
- Paleniska / wsady LOG H

Palenisko LOG H. Ten model jest stworzony dla osób, które posiadają klasyczne kominki, których nie używają. Palenisko LOG H imituje efekt żarzenia się polan i delikatnego płomienia LED. Dodatkowo posiada efekt grzania (niski, lub wysoki)Dzięki kominkom elektrycznym LED zaoszczędzamy dużo swojej energii. Nie potrzebujemy tu żadnego drewna, paliwa i nie musimy sobie brudzić rąk, aby w naszym domu było ciepło.
Technologia w naszych kominkach elektrycznych LED jest stworzona w taki sposób, że płomień wygląda jak prawdziwy i nie rożni się znacząco od ognia.

Posiadając kominek elektryczny LED możemy cieszyć się zarówno jego efektem płomienia jak i również grzaniem. Kominki są bardzo wydajne i są w stanie dogrzać pomieszczenie od 43 m2 nawet do 90 m2 (w zależności od modelu)

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.